Kurumsal | Emir Global Food

Kurumsal

Emir Global GıdaHakkımızda

Emir Global Gıda

1992 yılında şekerli ürünler sektöründe çalışma hayatına başlayan kurucumuz Ahmet ADALI, sektörün tüm departmanlarında 2012 yılına kadar yöneticilikler yapmış ve deneyimlerini sektördeki üreticilere aktarmak adına 2012 yılında Emir Global Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. şirketini kurmuştur.

Emir Global Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. şirketi şuan 2000m2 kapalı depo alanı, kendi alanında eğitimli ve deneyimli personeli ile dünya çapında önde gelen birçok emtia üreticisinin mümessilliğini ve distribütörlüğünü başarı ile yürütmektedir.

 

Vizyonumuz

Emir Global Gıda

Kurulduğu günden bugüne şekerleme sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek hızla büyümüş ve Türkiyedeki şekerleme tedarik sektöründe ilk sıralarda yerini almıştır.

Misyonumuz

Emir Global Gıda

Emir Global Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. şirketi tedarik ürünlerini Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve balkan ülkelerine ihraç etmektedir. Tüm müşterilerimize kaliteli, ihtiyaçlarını karşılayan, ürünleri zamanında teslim etmeyi amaç edinmekteyiz.

Neden Biz?

Emir Global Gıda

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.